Sponsorluk Desteklerimiz

Sende katkıda bulunmak istiyorsan onları takip etmen yeterli.

                                             SİMAY ŞENOL. 

                                                                                                                                                       ''HAKKINDA''​

 Merhaba arkadaşlar Adım Simay , Yaşım 20 Metin2 videoları çekiyorum .12 Haziran 2017 de kanalı aktif ettim ve bu süre zarfında sadece metin2 videoları paylaşmaktayım. İlk önce Pvp serverde başladım bu işe ve sonraki süreçte Metin2 TR videoları çekmeye başladım. Pvp den sonra TR ne kadar zor gelsede Epin - Evi Sponsorluğuyla bana yardımını esirgemeyip desteklediği için bir teşekkürü borç bilirim. Ayrıyeten bu işte beni yanlız bırakmayan destekçilerimede teşekkür ederim. Ep Alışverişlerimi bu siteden yapıyorum. Güvenerek tercih edebilirsiniz . Tanımayanlarınız varsada Kanalıma beklerim :)

                                              ÇAĞDAŞ DEMİR

                      

                                                                               ''HAKKINDA''​

Selam arkadaşlar ben Çağdaş, yaş 23, Youtube kanalım var ve bu kanala oyun videoları koyuyorum genelde Metin2 adlı online oyun ile ilgili anılarımı sizlerle paylaşıyorum. Youtube kanalımı eylül 2016 tarihinde aktif etmiştim. Bu zamana kadar acı tatlı her türlü anımız oldu. Ve artık EPINEVI sağolsun sunmuş olduğu sponsorluk yardımı sayesinde benimde önümü açtı gerçekten minnettarım onlara, tabi bu sponsorluğumuzu almamız da yardımcı olan siz yani DEMİR AİLESİNE. Beni yalnız bırakmayan diğer destekcilerime de teşekkür ederim. Ben ep alışverişleri mi bu siteden yapıyorum, güvenerek sağlıklı 7/24 bir hizmet doğrultusunda alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.
Benimle ilgili daha çok şey öğrenmek için buyrun videoya tıklayarak kanalıma göz atabilirsiniz :)

                                         GencKAPT4N Gaming

                       

                                                                                 ''HAKKINDA''​

Merhaba Arkadaşlar Ben Mehmet, Kanalımda Ağırlıklı olarak Wolfteam, onun dışında Arada bir Zula - CS:GO ile ilgili videolar çekmekteyim. Uzun zamandır Youtube Kanalımda videolar Yüklemekteyim. Şuan İtibari ile Epinevi.com Sitesi ile bir işbirliği içerisindeyiz. Kendim Joypara Alışverişlerini Epinevi.com Sitesinden Yapmaktayım. Bana destek olmak için sizde Joypara Alışverişlerinizi bu siteden yapabilirsiniz. Şimdiden Destekleyen ve Arkamda duran Herkese Sonsuz Teşekkürler. Sağlıcakla kalın...

                                                  GÖKHANG

                       

                                                                               ''HAKKINDA''​

19 yaşında trabzon doğumluyum 2016 dan beri metin2  videoları çekıyorum  2 adet kanalım kapandı pes etmedik ve haladaha devam ediyoruz elimden gelen en iyi videoları çıkarmaya çalışıyorum saygılarla :=)