For Honor için uygun fiyatlı Starter Edition geldi

Ubisoft; ne kadar ekmek, o kadar köfte, dedi.

Duyurulmasından geliştirme sürecine kadar dikkatleri üzerine çeken fakat beklentileri tam olarak karşılayamayan For Honor için umutlar tükenmedi. Oyunun aylık oyuncu sayısının hiç de kötü olmamasına rağmen Ubisoft, bu kaliteli video oyununun daha çok kişi tarafından tanınması için yeni projeler üretmeyi sürdürüyor. Muhtemelen; belki oynarlar, severler, devam ederler ümidiyle hazırlanan yeni projeyle For Honor, oldukça uygun bir fiyata, oyuncular tarafından satın alınabilir duruma geldi. Tabii Ubisoft oyunun bu yeni sürümünü; fiyatını kırpmakla birlikte, ana oyunun bazı içeriklerini de kırparak satışa çıkarttı. Bahsetmiş olduğumuz bu yeni sürüm olan For Honor: Starter Edition, tüm platformlar için de henüz duyurulmadı.

                                                                 For Honor için uygun fiyatlı Starter Edition geldi

For Honor: Starter Edition paketinin fiyatı ne kadar, içerikleri neler?

Öncelikle For Honor için gelecek olan Starter Edition, dünya genelinde 14,99 Dolarlık bir fiyatla satışa sunuldu. Şu an için yalnızca PC için gelen bu sürümün, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkıp çıkmayacağıysa henüz netlik kazanmadı. Yazımızın üst kısmında bahsetmiştik biraz ama bu sürümü alan, tüm oyunu elde edecek mi diye sorarsak, o da fiyatı gibi tam olmayacak. Yeni çıkan sürümü, bir çeşit geniş çaplı demo veya ücretsiz deneme sürümü olarak görebilirsiniz. Zaten Ubisoft tarafından beklenen de muhtemelen, oyuncuların oyunu beğenmesi ve devam etmek istemeleridir muhtemelen.

Peki, kısıtlı sürüm dediğimiz For Honor: Starter Edition, neleri içeriyor, oyunun nerelerinden kırpmış, bir bakalım. Öncelikle oyunda seçilebilecek ve oynanabilecek karakter sayısı kısıtlı. Oyuncular, bu sürümü aldığında yalnızca Warden, Raider, Kensei ve Vanguard kahramanlarına erişebilecekler. Bu fiyata, bu kadarlık oynanış geliyor sanılmasın. Oyunun bu sürümünü deneyip, beğenen oyuncular diledikleri takdirde diğer karakterlerin kilidini de açabilecekler ama işin içine yine bir noktada para girecek. Diğer karakterlerin kilidini açmak isteyen oyuncular, her bir karakter için 8000 çelik, oyun içi para ödemek zorundalar.

Tüm karakterleri açmak isteyenler için ise All Heroes Bundle isimli bir öge 50.000 çelik ile elde edilebilecek. Bu oyun içi para biriminin, mikro ödeme ile alınabilmekte olduğunun hatırlatalım. For Honor: Starter Edition, arzu edenler için Windows işletim sistemli bilgisayarlarda satın alınabilir halde. Dileyen oyuncular Steam platformu üzerinden 54,99 TL, dileyenler Uplay platformu üzerinden, 14,99 dolara bu sürümü satın alabilirler. Bahsettiğimiz video oyununun tam sürümünün Steam üzerinde 209 TL’den satılmakta olduğunu da hatırlatalım.

Şimdi EpinEvi'nde Satışa Hazır. SATIN ALMAK İÇİN TIKLA !